نرم افزار حسابداری ویژه کسب و کارهای کوچک

نرم افزار حسابداری مالی جهشنرم افزار حسابداری مالی جهش (ویژه کسب و کارهای کوچک و اصناف) محصولی یکپارچه و چابک از گروه نرم افزاری جهش ویژه شرکت های کوچک و تازه تاسیس، فروشگاه ها و اصناف می باشد که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان گروه نرم افزاری جهش، با نزدیک به دو دهه حضور مستمر در صنعت نرم‌ افزار کشور، تولید شده است.
اولین نسخه از این محصول در سال 1384 مورد بهره برداری و استفاده قرار گرفته و تا به امروز با توجه به نیاز کسب و کارها در حال به روز آوری و ارائه نسخه جدید بوده است.
این دانش و تجربه‌ی ارزشمند، ما را قادر ساخته است که بر اساس نیازسنجی مشتریان و با تازه‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری روز، محصولی را در اختیار شما بگذاریم که با کاربری آسان، بدون بروز خطا، آموزش جامع چندرسانه‌ای و هزینه‌ی مناسب شما را در اداره مؤثرتر و کارآمدتر کسب‌ و‌ کارتان یاری می‌کند.
یک نرم افزار مناسب باید بتواند اطلاعات شرکت و فروشگاه شما را با دقت و سهولت ثبت کند تا بتوانید در زمان تصمیم گیری، گزارش‌هایی سریع، دقیق و یکپارچه از آنها استخراج کنید. از سوی دیگر کارکنان باید بتوانند اطلاعات مالی شرکت را به راحتی و با سرعت و دقت بالا در آن ثبت و روند کارهای جاری را دنبال کنند.
نرم افزار جامع مالی جهش (ویژه کسب و کارهای کوچک و اصناف)، نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت های کوچک و یا تازه تاسیس، اصناف و فروشگاه ها است.

برخی از ویژگی های نرم افزار حسابداری مالی جهش (ویژه کسب و کارهای کوچک و اصناف):

  1. کاربری ساده ای دارد و دسترسی سریع به اطلاعات و عملیات را فراهم می کند.
  2. با توجه به قوانین و نیاز کسب و کارها در حال بروزآوری می باشد.
  3. محصولی با کیفیت بالاست که علاوه بر پایداری و قابلیت اتکا، خدمات پس از فروش متنوعی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
  4. محصولی چابک، جامع و بدون خطا.

از بارزترین مزیت‌های اصلی نرم افزار مالی جهش، کاربری آسان و عدم بروز خطای سیستمی است که نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی را به حداقل می‌رساند.

با وجود این، ما برای اطمینان خاطر شما، خدمات پس از فروش خود را به صورت آنلاین، تلفنی و نمایندگان فروش در اختیار کاربران می‌گذاریم.

ویژگی های نرم افزار حسابداری مالی جهش (ویژه کسب و کارهای کوچک و اصناف) چیست؟

کاربری ساده ای دارد و دسترسی سریع به اطلاعات و عملیات را فراهم می کند. با توجه به قوانین و نیاز کسب و کارها در حال بروزآوری می باشد. محصولی با کیفیت بالاست که علاوه بر پایداری و قابلیت اتکا، خدمات پس از فروش متنوعی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. محصولی چابک، جامع و بدون خطا.

    اشتراک در خبرنامه
    با اشتراک در خبرنامه، آخرین اخبار، بروزرسانی ها و تخفیف های سایت را زودتر از دیگران دریافت کنید!
    سبد خرید