نرم افزار یکپارچه حسابداری

نرم افزار یکپارچه مالی و اداری جهش نوین دید مدیران را به کسب و کارشان متحول می‌کند.

نرم افزار یکپارچه حسابداری سیستم راهکارهای جامع مالی، اداری و صنعتی جهش نوین دارای مزایای بسیار زیادی برای صاحبان و مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. ما نرم افزارهای حسابداری خود را  برای مدیریت کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ با هدف پیش بینی آینده کسب و کار و وضعیت مالی شرکت و تجارت مدیران و کاهش احتمال زیان و افزایش احتمال سود طراحی کرده ایم.

نرم افزار یکپارچه حسابداری

نرم افزار یکپارچه حسابداری

مزایای استفاده از نرم افزار یکپارچه حسابداری جهش نوین:

یکی از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزار یکپارچه حسابداری جهش نوین تغییر دید مدیران به نرم افزارهای مالی است. بسیاری از مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارای دید منفی و هزینه‌ای به نرم افزارهای مالی و حسابداری هستند. اما نرم افزار یکپارچه حسابداری جهش نوین تنها به مقوله تهیه و تنظیم سندهای مالی و حساب و کتاب مالی شرکت‌های بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی نپرداخته است، بلکه با کمک این نرم افزار مدیران می‌توانند گزاراش‌های مالی و تجاری را به صورت تحلیل شده و هوشمند دریافت کنند. این نرم افزار می‌تواند در هر لحظه مدیران را از وضعیت تراز مالی و سوددهی و یا زیان دهی کسب و کار آنها مطلع کند. مدیران با دریافت گزارش‌های مالی و تجاری هوشمند این نرم افزار و راهکارهایی که در جهت افزایش سود و کاهش زیان ارائه می‌دهد، آینده مسیر کسب و کار خود را پیش بینی کنند. در واقع اگر مدیران را به خلبان یک هواپیما تشبیه کنیم اطلاعات به لحظه و آنلاین این نرم افزار حسابداری یکپارچه مانند اطلاعاتی از قبیل میزان سوخت مورد نیاز، ارتفاع مناسب و موانع و اتفاقات پیش رو است که اگر در لحظه و آنلاین به خلبان هواپیما داده نشود، معلوم نیست هواپیما و مسافران آن دچار چه حوادث و اتفاقات ناگواری شود.

محصولات نرم افزاری جهش؛

همانطور که اشاره شد این نرم افزار برای مدیریت کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده است. نام محصول نرم افزاری ویژه کسب و کارهای کوچک جهش و نرم افزار ویژه کسب و کارهای متوسط بزرگ جهش نوین است که هر کدام خصوصیات و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند.

طراحان و مشاوران نرم افزاری و مالی ما، همواره سعی بر آن نموده اند محصول نرم افزاری جهش به نحوی طراحی و تولید گردد که تمامی ویژگی ها و نیاز نرم افزاری بنگاه های اقتصادی مختلف اعم از بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و مشاوره ای را به شکل کامل پوشش دهد.
در این راستا آنچه محصولات نرم افزاری جهش را در بازار نرم افزارهای مالی و اداری متمایز می گرداند، انعطاف پذیری بالا در ساختار این محصولات بوده که موجب گردیده تا سفارشی سازی (Customize) و اعمال تغییرات خاص مورد نیاز مشتریان به سهولت امکان پذیر گردد و کاربران بتوانند در اسرع وقت پارامترهای خاص مورد نیاز خود را در سیستم داشته باشند.

همچنین شرکت نرم افزاری جهش برای هر ارائه هر چه بهتر خدمات و آرامش و رضایتمندی کاربران خود؛  به هر مشتری یک پشتیبان اختصاص داده تا کاربران بتوانند در هر زمان با پشتیبان خود تماس گرفته (دیگر نگران ارائه اطلاعات تکراری به پشتیبان نباشند) و از خدمات پشتیبانی (با کیفیت) در 7 روز هفته (حتی در روزهای تعطیل) بهره‌مند گردند.

 

نرم افزار جهش نوین؛ ابزاری هوشمند در اختیار مدیران آگاه…

    اشتراک در خبرنامه
    با اشتراک در خبرنامه، آخرین اخبار، بروزرسانی ها و تخفیف های سایت را زودتر از دیگران دریافت کنید!
    سبد خرید