گزارشات BI (هوشمند تجاری) جهش نوین

BI_reportهوشمندي تجاري سیستم جامع مالی ، اداری و صنعتی جهش نوین (Business Intelligence Report)، راهكاري براي ارائه‌ي دقيق و آسان اطلاعات مورد نياز مديران‌ارشد و مياني است. با اين سيستم شما مي‌توانيد اطلاعات كليدي مورد نياز خود را براي تصميم‌گيري بهتر به ساده‌‌ترين شكل در دسترس داشته باشيد.
راهكار هوشمندي تجاري جهش ، فرايند گردآوري، تحليل و يكپارچه‌سازي اطلاعات پايگاه هاي اطلاعاتي نرم افزارهاي عملياتي سیستم جامع مالی ، اداری و صنعتی جهش نوین ، را به صورت خودكار انجام مي‌دهد و به اين ترتيب سرعت، دقت و صحت گزارش‌ها را افزايش داده، بستر اطلاعاتي لازم را براي تصميم‌گيري‌ مديران فراهم مي‌كند.
افزون بر اين، با شفاف‌سازي اطلاعات سازمان، فاصله ميان برنامه‌هاي طراحي شده و  پروژه اجرا شده را  كاهش مي‌دهد.اين راهكار شما را قادر مي‌سازد تا با استفاده از داشبورد مديريتي و كارت‌هاي امتيازي، از عملكرد سازمان در ابعاد مختلف آگاهي يافته، روندها و فرصت‌هاي كسب‌وكارتان را شناسايي و تجزيه و تحليل كنيد.
امکانات

• سرعت، صحت و دقت در گزارش‌گيري و بهبود فرايند تصميم گيري؛

اطلاعات مورد نياز براي تصميم‌گيري و پايش سازمان معمولا اطلاعات تركيبي و تحليلي هستند كه از سيستم‌هاي اطلاعاتي مختلف جمع‌آوري مي‌شوند. چنين گزارش‌هايي با راهكار هوشمندي تجاري سیستم جامع مالی ، اداری و صنعتی جهش نوین به سرعت، با دقت و قابليت اتكاي بالا قابل تهيه هستند و احتمال خطاي انساني هم در آن‌ها از بين مي‌رود.
خودكارسازي فرايند گردآوري، تحليل و يكپارچه‌سازي اطلاعات از منابع مختلف به افزايش سرعت و صحت دسترسي به گزارش‌ها مي‌انجامد، اين امر تأثير آشكاري بر فرايند تصميم‌گيري‌ سازمان دارد.

 

• بهبود عملكرد سازماني و پشتيباني از نظام‌هاي كنترل مديريتي؛

راهكار هوشمندي تجاري سیستم جامع مالی ، اداری و صنعتی جهش نوین ، نظام‌هاي مديريت عملكرد مانند مدل تعالي سازماني (EFQM) و نظام ارزيابي متوازن BSC را پشتيباني مي‌كند. فصل مشترك تمام نظام‌هاي مديريت عملكرد، شاخص‌هاي كليدي عملكرد (Key Performance Indicators) هستند كه با توجه به اهداف استراتژيك و عوامل كليدي موفقيت سازمان انتخاب مي‌شوند.
راهكار هوشمندي تجاري همكاران سيستم امكان تعريف اين شاخص‌هاي كليدي عملكرد و اندازه‌گيري آن‌ها را براساس اطلاعات واقعي و به روز سيستم‌هاي عملياتي فراهم مي‌كند.

 

• نمايش اطلاعات مؤثر سازمان  در بهترين شكل؛

داشبورد مديريتي راهكار هوشمندي تجاري سیستم جامع مالی ، اداری و صنعتی جهش نوین ، اطلاعات موجود در مخزن داده را با استفاده از ابزارهاي گرافيكي براي مديران نمايش مي‌دهد. با داشبورد مديريتي، شما مي‌توانيد در يك نگاه، ديد جامعي از عملكرد حوزه‌هاي مختلف سازمان خود داشته باشيد و به آساني روندهاي موجود در كسب و كارتان را بررسي كنيد.

اين سيستم براي نمايش مؤثر اطلاعات سازمان و افزايش شفافيت سازماني امكانات زير را ارائه مي‌دهد:

– استفاده از انواع گيج‌ها، نمودارهاي ميله‌اي و خطي، پاي‌چارت‌ها، جدول، علائم هشدار و ديگر نمادهاي بصري براي نمايش اطلاعات.

– امكانات قدرتمند براي تحليل، جستجو، مرتب‌سازي، فيلترگذاري، مقايسه و دسته‌بندي اطلاعات.

– ايجاد صفحه‌ها و تعريف شاخص‌ها و گزارش‌هاي جديد با اتكا به اطلاعات موجود در مخزن داده به‌صورت نامحدود.

BI_report-jahesh• ساده‌سازي تحليل عملكرد و مشاهده اطلاعات از كل به جزء ؛

با راهكار هوشمندي تجاري، امكان مشاهده اطلاعات به صورت سلسله مراتبي از كل به جزء (Drill-Down) وجود دارد.
همچنين، اين راهكار ابزار خوبي براي واحد مالي و واحدهاي كسب وكار سازمان شما فراهم مي‌سازد تا بتوانند با سهولت، به تجزيه و تحليل داده‌ها بپردازند. اين قابليت، شما را قادر مي‌سازد به اطلاعات سازمان (درآمدها و هزينه‌ها، فروش، مطالبات مشتريان، موجودي‌ها، تأمين و خريد، توليد و…)، به تفكيك (زمان، محصول، مشتري، مراكز هزينه و …) نگاه كنيد و با پاسخ به پرسش‌هاي گوناگون دلايل آسيب‌هاي سازماني را جستجو و تحليل كنيد.

♦ سيستم هوشمندي تجاري جهش نوین ، براي ساده‌سازي تحليل عملكرد و مشاهده اطلاعات از كل به جزء  امكانات زير را ارائه مي‌دهد:

– استفاده از ابزار Pivot براي چند بعدي‌سازي اطلاعات در قالب مكعب‌هاي اطلاعاتي.

– پكيج آماده مكعب‌هاي اطلاعاتي روي سيستم‌هاي اطلاعاتي جهش نوین.

– ابزار «تحليل سريع» براي ‌ساخت گزارش‌هاي تحليلي (از كل به جز) به صورت تعاملي ؛ درصد بندی و رتبه بندی بر اساس مقادیر مورد نظر.

– قابليت مشاهده روندها به تفكيك‌ مشتريان، محصولات، مناطق جغرافيايي، مراكز هزينه، انبارها و ديگر ابعاد مهم.

– امكان تعريف گروه‌بندي‌هاي متعدد موجوديت‌هاي سازمان با توجه به نيازهاي مديريتي.

گزارشات

اهداف