طراحی و پیاده سازی سیستم های خاص

design-jaheshآنچه نرم افزارهای گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش را از سایر نرم افزارهای مالی موجود در بازار متمایز می گرداند، انعطاف پذیری بالا در ساختار برنامه بوده که موجب گردیده تا مختص سازی (Customize) و اعمال تغییرات خاص مورد نیاز مشتریان به سهولت امکان پذیر گردد و کاربران بتوانند در اسرع وقت پارامترهای خاص مورد نیاز خود را در سیستم داشته باشند.

فرآیند محور بودن نرم افزارهای گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش ؛

راهکار جدید گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش به شما امکان مکانیزه و اتوماتیک کردن اجرای فرایندهای کسب و کارتان را می‌‌دهد. بسیاری از فعالیت‌های پایه‌ای کسب‌وکار در این راهکار پیاده‌سازی شده است و شما می‌توانید علاوه بر فرایندهای از پیش تعریف شده‌ای که در سیستم قرار گرفته‌اند، فرایندهای جدید خود را ایجاد و یا فرآیندهای موجود را تغییر دهید.

در فرآیندها افزون بر گردش انجام عملیات می‌توانید تأییدها و قواعد کسب‌وکار خود را اضافه کنید، آن‌ها را پایش کنید و کاربران، کارها و هشدارهای خود را به سهولت دریافت کنند.

می‌توانید آن‌ها را براساس نیاز سازمان خود و یا الزامات تحولات بازار متناسب کنید و شما تصمیم بگیرید که چگونه کار کنید.

با استفاده از ابزارهای پیشرفته جدید نظیر موتور گردش کار و نیز استفاده از معماری ماژولار می‌توانید:

 • فرآیندهای جاری کسب و کار خود را در سیستم پیاده‌سازی کنید
 • فرآیندها را پایش کرده و گلوگاه‌ها و نقاط بهبود را بیابید
 • فعالیت‌های تکراری، بدون ارزش افزوده و وقت‌گیر را خودکار کنید
 • کارها را اتوماتیک به افراد تخصیص دهید.
 • و با هزینه کمتر و فراغت خاطر بیشتر به هدایت کسب‌وکار خود از طریق اتخاذ تصمیم‌های استراتژیک در سطح کلان سازمان بپردازند.

قابل پیکربندی بودن نرم افزارهای گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش ؛

در راهکار یکپارچه نسل سوم گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش، پارامترهای فراوانی طراحی شده است که با تغییر آن‌ها مشتریان می‌توانند نرم‌افزار را آن‌طور که خودشان نیاز دارند، تنظیم و پیکربندی کنند. علاوه برآن، امکان متناسب سازی نیز در این راهکار در سطح بالایی طراحی شده است.

«متناسب‌سازی» عبارت است از تغییر یک نرم‌افزار به منظور برآورده ساختن نیازمندی‌های غیرعمومی و منحصر بفرد یک سازمان. به عبارت دیگر، متناسب‌سازی، فرایند تغییر یا افزودن کارکردهای کسب‌وکار به کامپوننت‌های موجود یک راهکار جهت پشتیبانی از فرایندهای یکتای سازمان مشتری است.

از جمله امکاناتی که در این راهکار برای متناسب‌سازی تعبیه شده است طراح گردش کار، فرم ساز، گزارش ساز، امکان افزودن فیلد به فرم‌های موجود و تغییر در رفتار آن‌ها است.

  اشتراک در خبرنامه
  با اشتراک در خبرنامه، آخرین اخبار، بروزرسانی ها و تخفیف های سایت را زودتر از دیگران دریافت کنید!
  سبد خرید