گروه نرم افزاری جهش از اوایل دهه 80 شمسی، فعالیت خود را در عرصه تولید راهکارهای نرم افزاری مالی، اداری و صنعتی (مدیریت منابع سازمانی – ERP) و همچنین سفارشی سازی سیستم های نرم افزاری مدیریت اطلاعات (MIS) شروع نموده.

تیم تحقیق و توسعه نرم افزار جهش؛ که از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور (در رشته های نرم افزار، IT و حسابداری)، همچنین حسابداران خبره و مجرب ترین افراد متخصص در حوزه تحلیل، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی اداری هستند و همواره برآن بوده اند تا با نوآوری و خلاقیت در تمامی محصولات نرم افزاری جهش بتوانند محصولی فراتر از انتظار و نیازهای کاربران را ارائه نماید.

دموی نرم افزار جهش

سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش با تولید و توسعه سبد کامل و متنوعی از نرم‌ افزار یکپارچه حسابداری جهش نوین توانسته است با ارایه راهکار نرم افزاری جامع و یکپارچه در حوزه‌های گوناگون، پاسخگوی نیازهای شرکت ها و مؤسسات باشد.

طراحی راهکارهای مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ و همچنین صنایع خاص، گام دیگری است که گروه نرم افزاری جهش به پشتوانه محصولات متنوع خود برداشته است. ما راهکارهای کاملی برای شرکت‌های تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی داریم.

نرم افزار حسابداری جهش نوین قسمتی از سیستم های نرم افزاری جهش می باشد. این نرم افزار می تواند تمام اطلاعات مالی را از دیگر سیستم ها بگیرد. بعد آنها را به شکل گزارش های مالی دقیق و یکپارچه در اختیار حسابدار قرار دهد که به مدیریت ارائه کند. نرم افزار حسابداری جهش نوین در کنترل و برنامه ریزی های مدیران، بسیار تأثیرگذار است و مسیر سازمان را در رسیدن به اهدافش به همه ذینفعان نمایش می دهد.

ویدیوی معرفی نرم افزار:

لطفا اطلاعات زیر را وارد نمایید.