✔️گروه نرم افزاری جهش

گروه نرم افزاری جهش از اوایل دهه 80 شمسی، فعالیت خود را در عرصه تولید راهکارهای نرم افزاری مالی، اداری و صنعتی (مدیریت منابع سازمانی – ERP) و همچنین سفارشی سازی سیستم های نرم افزاری مدیریت اطلاعات (MIS) شروع نموده.

تیم تحقیق و توسعه نرم افزار جهش؛ که از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور (در رشته های نرم افزار، IT و حسابداری)، همچنین حسابداران خبره و مجرب ترین افراد متخصص در حوزه تحلیل، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی اداری هستند و همواره برآن بوده اند تا با نوآوری و خلاقیت در تمامی محصولات نرم افزاری جهش بتوانند محصولی فراتر از انتظار و نیازهای کاربران را ارائه نماید.

✔️حوزه فعالیت

حوزه اصلی فعالیت گروه نرم افزاری جهش

در زمینه تحلیل، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزارهای مالی، اداری و همچنین نرم افزارهای سفارشی و خاص برای تمامی کسب و کارها می باشد.

شایان ذکر است کارشناسان و مشاوران مالی ما همواره سعی نموده اند محصولات نرم افزاری جهش به نحوی طراحی گردد که تمامی ویژگی های مورد نیاز بنگاه های اقتصادی مختلف اعم از بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری، خدماتی و مشاوره ای را به صورت کامل پوشش دهد.

در این راستا آنچه محصولات نرم افزاری جهش را در بازار نرم افزارهای مالی و اداری متمایز می گرداند، انعطاف پذیری بالا در ساختار این محصولات بوده که موجب گردیده تا مختص سازی (Customize) و اعمال تغییرات خاص مورد نیاز مشتریان به سهولت امکان پذیر گردد و کاربران بتوانند در اسرع وقت پارامترهای خاص مورد نیاز خود را در سیستم داشته باشند.

  • ارائه‌ راهکارهای نرم ‌افزاری ویژه صنایع تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی.
  • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری ویژه کسب وکارهای کوچک و اصناف.
  • ارائه‌ خدمات مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید نرم افزار مالی و اداری.
  • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم ‌افزاری.

آگاهانه و با اطمینان انتخاب کنید

نزدیک به دو دهه تجربه و حضور مستمر در عرصه تولید راهکارهای نرم‌افزاری مالی و اداری

موفقیت ها به خاطر تیم متخصص ماست…

تجربه و حضور مستمر و نوآوری
0 سال
رضایتمندی کاربران
% 0
زیر سیستم نرم‌افزاری
0
سفارشی‌سازی محصولات
% 0

دعوت به همکاری از شرکت‌های حسابرسی، شرکت‌های خدمات مالی، مدیران مالی و حسابداران فعال در سراسر کشور

نماینده فروش نرم افزار جهش در شهر خود باشید

 و از مزایا و تسهیلات شگفت انگیز نمایندگان نرم افزار مالی و اداری جهش بهره مند گردید…

تاریخچه نرم افزار جهش

در حال حاضر محصولات گروه نرم افزاری جهش با نام های تجاری ذیل عرضه گردیده اند:

نرم افزار جهش ((سیستم جامع مالی)) – ویژه شرکت های کوچک (کسب و کارهای کوچک) و تازه تاسیس. از سال 1384
نرم افزار جهش نوین ((سیستم راهکارهای جامع مالی، اداری و صنعتی)) – ویژه کسب و کار (شرکت) های متوسط و بزرگ. از سال 1392
اپلیکیشن جهش همراه ((اپلیکیشن همراه مدیریت کسب و کار)) . از سال 1392
تیم تحقیق و توسعه نرم افزار جهش؛ که از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور (در رشته های نرم افزار، IT و حسابداری)، همچنین حسابداران خبره و مجرب ترین افراد متخصص در حوزه تحلیل، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی اداری هستند و همواره برآن بوده اند تا با نوآوری و خلاقیت در تمامی محصولات نرم افزاری جهش بتوانند محصولی فراتر از انتظار و نیازهای کاربران را ارائه نماید.

1383

نرم افزار جامع مالی جهش

اولین محصول تجاری گروه نرم افزاری جهش، با نام نرم افزار مالی جهش در اواخر سال 83 تولید شد و در سال 84 به ثبت و تاییدیه شورای عالی انفورماتیک رسید.

نرم افزار جامع مالی جهش در دو بسته ویژه شرکت های کوچک و تازه تاسیس (( با توجه به نوع فعالیت)) و اصناف ((فروشگاهی)) ارائه می گردد.

 

1391

نرم افزار جامع مالی، اداری و صنعتی جهش نوین

در اوایل سال 91 فرآیند تولید نرم افزاری جدید، جامع و با تکنولوژی روز بنام راهکار جامع مالی، اداری و صنعتی جهش نوین را آغاز نمودیم.

 

در اواسط سال 92 از نرم افزار جهش نوین رونمایی کرده و درهمان سال نیز نشان جهش نوین و نرم افزار جهش نوین ثبت و همچنین به تاییدیه شورای عالی انفورماتیک رسیده شد.

نرم افزار جامع مالی، اداری و صنعتی جهش نوین با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها، در بسته های بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و خدماتی ارائه می گردد.

 

1392

اپلیکیشن جهش همراه

درپایان سال 92 محصول جدیدی را جهت مدیریت هوشمندانه کسب و کار با نام ((سیستم مدیریت هوشمند جهش همراه)) تولید نمود که این سیستم با توجه به توسعه و استفاده روزافزون گوشی های هوشمند؛ ابزاری جهت مدیریت و فراخوانی داده های نرم افزار از راه دور است.

 

یکی از مزیت های این اپلیکیشن: ارتباط با دیگر نرم افزارهای حسابداری (غیر از محصولات نرم افزاری جهش) می باشد.

اپلیکیشن جهش همراه ((اپلیکیشن همراه مدیریت کسب و کار))