لوگوی2 شرکت نرم افزاری جهش

گروه نرم افزاری جهش از اوایل دهه 80 شمسی، فعالیت خود را در عرصه تولید راهکارهای نرم افزاری مالی، اداری و صنعتی (مدیریت منابع سازمانی – ERP) و همچنین سفارشی سازی سیستم های نرم افزاری مدیریت اطلاعات (MIS) شروع نموده است.

تیم تحقیق و توسعه نرم افزار جهش؛ که از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور (در رشته های نرم افزار، IT و حسابداری)، همچنین حسابداران خبره و مجرب ترین افراد متخصص در حوزه تحلیل، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی اداری هستند و همواره برآن بوده اند تا با نوآوری و خلاقیت در تمامی محصولات نرم افزاری جهش بتوانند محصولی فراتر از انتظار و نیازهای کاربران را ارائه نماید.

دموی نرم افزار جهش
نرم افزار حسابداری مالی جهش (ویژه کسب و کارهای کوچک و اصناف) محصولی یکپارچه و چابک از گروه نرم افزاری جهش ویژه شرکت های کوچک و تازه تاسیس، فروشگاه ها و اصناف می باشد که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان گروه نرم افزاری جهش، با نزدیک به دو دهه حضور مستمر در صنعت نرم‌ افزار کشور، تولید شده است.
اولین نسخه از این محصول در سال 1384 مورد بهره برداری و استفاده قرار گرفته و تا به امروز با توجه به نیاز کسب و کارها در حال به روز آوری و ارائه نسخه جدید بوده است.
این دانش و تجربه‌ی ارزشمند، ما را قادر ساخته است که بر اساس نیازسنجی مشتریان و با تازه‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری روز، محصولی را در اختیار شما بگذاریم که با کاربری آسان، بدون بروز خطا، آموزش جامع چندرسانه‌ای و هزینه‌ی مناسب شما را در اداره مؤثرتر و کارآمدتر کسب‌ و‌ کارتان یاری می‌کند.

ویدیوی معرفی نرم افزار:

درخواست دمو نرم افزار جهش

لطفا اطلاعات زیر را وارد نمایید.