گروه نرم افزاری جهش هموراه کوشیده تا مبهم ها و سوالات برای کاربران و بسیاری از افراد در رابطه با محصولات و خدمات جهش را به نحو ساده و شیوایی پاسخگو باشد.
در صورت هرگونه سوال یا نقطه نظری از طریق ارسال پیام به آدرس ایمیل زیر اقدام نمایید.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

خدمات پس از فروش گروه نرم افزاری جهش

pr@jaheshsoft.ir

گروه نرم افزاری جهش همواره کوشیده، تا علاوه بر پیاده سازی یک نرم افزار جامع و کاربردی، از رابط کاربری بسیار ساده و روان استفاده نماید تا تمامی کاربران اعم از مبتدی و پیشرفته بتوانند به راحتی با سیستم ارتباط برقرار نمایند و نیازهای آنها را مرتفع نماید.
همچنین جهش در محصولات خود از پنل مدیریت کاربران پیشرفته ای استفاده نموده، تا مدیر سیستم بتواند برحسب نیاز و نوع کاربران، قابلیت های مورد نیاز را به هریک از آنها دسترسی دهد.
همچنین هر کاربر می تواند رابط کاربری خود را بنا به سلیقه خود طراحی نماید. اعم از معرفی کلیدهای میانبری، چاپ (پرینت فرم ها) و... که بسیار از آنها استفاده می کنند.

بله. نه تنها در زیر سیستم انبار ، بلکه در دیگر سیستم های همچون خرید ، فروش و فروشگاهی جهش نیز این قابلیت وجود دارد.
در ضمن استفاده از بارکدخوان در نرم افزار جهش به 2 صورت می باشد:
1. استفاده از بارکدخوان های فروشگاهی؛ که همزمان بارکدخوان به کامپیوتر متصل بوده و اطلاعات نیز همزمان وارد سیستم می گردد.
2. استفاده از بارکدخوان های حافظه دار؛ در این نوع هیچ کابل و اتصالی وجود ندارد و اپراتور ابتدا بارکد های مورد نظر را می خواند سپس از طریق یک فایل خروجی اطلاعات را به نرم افزار انتقال می دهد؛ که این خود دارای دو نوع است:
الف) بارکد خوان هایی که برای هر بارکد یک سطر در فایل خروجی ایجاد می کند.
ب) بارکد خوان هایی که در فایل خروجی، روبروی هر بارکد مجموع را درج می نماید.

گروه جهش همواره کوشیده تا تمامی زیر سیستم های تولید شده را به نحوی تولید نماید تا نیاز کلیه سازمان ها و نیز سلیقه های مختلف را پاسخگو باشد.
در نرم افزارهای جهش هیچگونه کدینگ و سرفصلی از قبل ، در نرم افزار تعریف نشده و کاربر می تواند با توجه به نیازهای خود سرفصل های مورد نیاز را معرفی نماید.
البته همکاران ما در گروه استقرار، کدینگ (سرفصل های) استاندارد ویژه جهت هریک از سازمان های ، مشاغل و ... را از پیش طراحی نموده اند و در صورت نیاز و صلاحدید کاربران، توسط تیم استقرار در نرم افزار جهش پیاده سازی می گردد

آیا سوالی دارید؟ روی دکمه تماس باما کلیک کنید.