مشاوره مالی جهش

services-jaheshروشهای اجرای مدون شده در گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش دلیل یکدستی ارائه خدمات در بین کلیه اعضای واحد مشاوره، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای جهش می باشد، بگونه‌ای که هرکدام ازاعضا با پیروی از یک استاندارد و یک الگوی بهینه که بصورت مداوم هم درحال بررسی و بهبود می باشد به ارائه خدمات می پردازد. الگوهای مدون مشاوره و استقرار گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش با مطالعه، بررسی و مناسب‌سازی الگوهای جهانی پیریزی شده و در این بین نظرات مشتریان ما بعنوان ‌ذینفعان اصلی همواره درجهت بروز نگهداری این الگوها مورد استقبال قرار خواهد گرفت. گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات پشتیبانی و استقرار نرم افزارهای جهش، علاوه بر خدمات نرم افزاری؛ خدمات مالی خودر را نیز جهت رفاه حال کاربران با همکاری مشاوران و کارشناسان متخصص و خبره در اختیار کاربران خود می گذارد تا ورود نرم افزار جهش به مجموعه و سازمان موجب آرامش و اطمینان خاطر کاربران و تجربه یک خرید شیرین برای مدیران سازمان گردد.
• خدمات مالی و مشاوره ای که دراین حوزه توسط گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش ارائه می شود عبارت است از:

۱. مشاوره مالی و مالیاتی؛

– ارائه مشاوره مالیاتی در رابطه با مالیات عملکرد، مالیاتهای تکلیفی و همچنین مالیات بر ارزش افزوده.

– تهیه و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی اظهارنامه عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده.

– ارائه مشاوره، بررسی و ممیزی اسناد خرید، فروش و گزارشات فصلی طبق ماده ۱۶۹ مکرر مالیاتی.

– تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در هیات های حل اختلاف سازمان امور مالیاتی.

– پیگیری و استرداد اضافه پرداخت طلب مالیات شرکتهای پیمانکاری (پیش پرداختهای مالیاتی) از سازمان امور مالیاتی.

– ارائه مشاوره مالی در رابطه با طراحی یا بهینه سازی سیستمهای مالی و تهیه و تدوین کنترلهای داخلی و همچنین آئین نامه ها و دستورالعملهای مالی و مالیاتی مورد نیاز شرکتها.

۲. عملیات حسابرسی؛

– حسابرسی صورتهای مالی، حسابرسی داخلی، بررسی اجمالی صورتهای مالی، حسابرسی مالیاتی، حسابرسی عملیاتی و همچنین اجرای روشهای توافقی رسیدگی به حسابها و یا صورتهای مالی.

– ارائه گزارش حسابرسی مالی شرکتها جهت ارائه به بانکها و موسسات مالی و اعتباری جهت اخذ وام و تسهیلات و یا ارائه به شرکتهای کارفرمای دولتی.

– پذیرش مسئولیت بازرسی قانونی جهت شرکتهایی که مطابق مفاد قانون تجارت ملزم به تعیین بازرس قانونی هستند.

– انجام عملیات حسابرسی خاص بنا به درخواست مدیران یا سهامداران شرکت.

۳.خدمات نرم افزاری؛

– مشاوره رایگان در خصوص طراحی، توسعه و پیاده سازی سیستم های مکانیزه حسابداری.

۴.خدمات حسابداری:

– انجام کلیه عملیات حسابداری و مالی اشخاص حقیقی و حقوقی شرکتهای سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی و موسسات.

– تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی شرکتها و موسسات طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانونی و همچنین تکمیل اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده و طبقه بندی فاکتورهای خرید و فروش و ارائه گزارشات فصلی طبق ماده ۱۶۹ م م.

– تهیه صورتهای مالی استاندارد شرکتها طبق آخرین فرمت و استانداردهای حسابداری.

– تهیه ترازهای حسابداری و ارائه گزارشهای مالی و محاسباتی خاص مورد نظر مدیران شرکت.

– اجرای عملیات اصلاح حساب و رفع مغایرت حساب شرکت با سایر شرکتها و اشخاص و همچنین بررسی و تهیه گزارشهای لازم جهت رفع اختلاف مالی بین شرکاء.

– طراحی و پیاده سازی سیستمهای مالی و صنعتی، تهیه آیین‌نامه‌ها و دستورالعملهای مالی، تدوین و نظارت بر اجرای کنترلهای داخلی.

– تامین و استقرار کادر حرفه ای حسابداری در سطوح مختلف بر اساس نیاز شرکتها جهت حضور مداوم در محل شرکت به منظور انجام کلیه عملیات مالی و مالیاتی با نظارت مدیران موسسه و یا انجام عملیات مالی شرکت در محل دفتر کار موسسه و ارائه گزارشهای مالی مورد نیاز به مدیران.

– تهیه ترازهای مالی و همچنین صورتهای مالی به زبان انگلیسی جهت ارائه به سفارتخانه ها، بانکها، شرکتها و مراجع خارج از کشور به منظور مهاجرت، اخذ تسهیلات، اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و …

– ارائه خدمات حسابداری و مالی به شعب و نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و ارائه گزارشهای مربوطه به سهامداران یا مدیران آنها به زبان انگلیسی.

و سایر خدمات تخصصی حسابداری و مالی بنا به توافق طرفین.

برای اطلاع بیشتر از خدمات و استفاده از مشاوره رایگان، به وب سایت شرکت آرین نیک تدبیر پاسارگاد مراجعه فرمایید…
https://nik-tadbir.com

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
  اشتراک در خبرنامه
  با اشتراک در خبرنامه، آخرین اخبار، بروزرسانی ها و تخفیف های سایت را زودتر از دیگران دریافت کنید!
  سبد خرید