نرم افزار جهش

eshareh-novinنرم افزار مالی جهش(نسخه کسب و کارهای کوچک و اصناف) محصولی منحصر به فرد از گروه نرم افزاری جهش ویژه شرکت های کوچک، فروشگاه ها و اصناف می باشد که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش، با بیش از یک دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، تولید شده است.
این دانش و تجربه‌ی ارزشمند، ما را قادر ساخته است که بر اساس نیازسنجی مشتریان و با تازه‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری روز، محصولی را در اختیار شما بگذاریم که با کاربری آسان، بدون بروز خطا، آموزش جامع چندرسانه‌ای و هزینه‌ی مناسب شما را در اداره مؤثرتر و کارآمدتر کسب‌ و‌ کارتان یاری می‌کند.
یک نرم افزار مناسب باید بتواند اطلاعات شرکت و فروشگاه شما را با دقت و سهولت ثبت کند تا بتوانید در زمان تصمیم گیری، گزارش‌هایی سریع، دقیق و یکپارچه از آنها استخراج کنید. از سوی دیگر کارکنان باید بتوانند اطلاعات مالی شرکت را به راحتی و با سرعت و دقت بالا در آن ثبت و روند کارهای جاری را دنبال کنند. نرم افزار جامع مالی، اداری و فرشگاهی جهش (نسخه کسب و کارهای کوچک و اصناف)، نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت های کوچک، اصناف و فروشگاه ها است. نرم افزار جامع مالی، اداری و فرشگاهی جهش (نسخه کسب و کارهای کوچک و اصناف):

۱. کاربری ساده ای دارد و دسترسی سریع به اطلاعات و عملیات را فراهم می کند.

۲. نصب و راه‌اندازی آن به کمک راهنمای چند رسانه‌ای به راحتی صورت می‌گیرد.

۳. با استفاده از سال‌ها تجربه گروه نرم افزاری جهش در صنعت نرم‌افزار و با آخرین فن‌آوری‌های روز دنیا تهیه و تولید شده است.

۴. محصولی با کیفیت بالاست که علاوه بر پایداری و قابلیت اتکا، خدمات پس از فروش متنوعی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

• خدمات پس از فروش

یکی از مزیت‌های اصلی نرم افزار جامع مالی، اداری و فرشگاهی جهش (نسخه کسب و کارهای کوچک و اصناف)، کاربری آسان و عدم بروز خطای سیستمی است که نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی را به حداقل می‌رساند. با وجود این، ما برای اطمینان خاطر شما، خدمات پس از فروش خود را به صورت آنلاین، تلفنی و نمایندگان فروش در اختیار مشتریان می‌گذاریم.

خرید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

فروش

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

انبار

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

    اشتراک در خبرنامه
    با اشتراک در خبرنامه، آخرین اخبار، بروزرسانی ها و تخفیف های سایت را زودتر از دیگران دریافت کنید!
    سبد خرید